• Sídlo mikroregionu
  • Revoluční 1
  • 273 43 Buštěhrad
  • E-mail: info@mulp.cz

Aktuality

Porovnání položek výpočtu cen pro stočné za kalendářní rok 2020

4.5.2021

Mikroregion údolí Lidického potoka jako vlastník a provozovatel veřejné kanalizace obcí Dolany a Velké Přítočno oznamuje v souladu s §36, odst.8 zákona č. 274/2001 Sb v platném znění informace o celkovém vyúčtování stočného za rok 2020 v rozsahu přílohy č.19 vyhlášky č. 428/2001 Sb v platném znění.

 

Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné podle cenových předpisů pro vodné a stočné

1.5.2020

V souladu s ustanovením § 36 odst. 5 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, DSO Mikroregion údolí lidického potoka - obce Dolany a Velké Přítočno jako vlastník kanalizace zveřejňuje výkaz Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné podle cenových předpisů pro vodné a stočné. Výkaz najdete na úřední desce zde.

 

Kompostéry a štěpkovač pro občany mikroregionu

26.11.2018

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životního prostředí. Předmětem projektu je prevence vzniku odpadů prostřednictvím pořízení kompostérů, štěpkovačů a kontejneru na textil na území Středočeského kraje. Díky projektu dojde ke snížení produkce odpadů o cca 688 tun za rok.

 

Formulář k vyúčtování Malého dotačního titulu

3.4.2016

V sekci Malý dotační titul si můžete stáhnout formulář k vyúčtování Malého dotačního titulu ve formátu pdf nebo doc.

 

Zveřejnění akcí v rámci mikroregionu

31.3.2015

Mikroregion údolí Lidického potoka nabízí všem organizátorům kulturních a společenských akcí v členských obcích mikroregionu zveřejňování pozvánek na tyto akce na webu www.mulp.cz. Vaší pozvánku stačí zaslat na email  info@mulp.cz. Pozvánka bude bezplatně zveřejněna. Prezentujte svou práci v rámci mikroregionu a zajistěte si tak větší účast návštěvníků na Vašich akcích.

 

© Mikroregion údolí Lidického potoka | Grafika: Midasweb.eu | Webdesign: Webmasterova.cz